SEPETİM
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

HABERLER

Endüstriyel Hizmet İşçiliği Kursu-Temizlik Personeli Eğitimi, KOLAYBİRİŞ MESLEKİ EĞİTİM AKADEMİSİ bünyesinde yer alan konusunda uzman eğitmenlerimiz ile Erzincan/İliç’te, 24-28 Şubat 2020 tarihleri arasında ve 44 kursiyerin katılımı ile gerçekleştirildi.

KOLAYBİRİŞ MESLEKİ EĞİTİM AKADEMİSİ eğitmenleri tarafından hazırlanan detaylı eğitim programına katılan kursiyerler,5 gün süren eğitim boyunca mesleğe dair detaylı bilgi ve beceri kazanımı sağladı.

Meslek standardına uygun hazırlanan eğitim programı doğrultusunda; hijyenik çalışma prensipleri, güvenlik önlemleri, temel çevre bilinci, yüzey ve zemin çeşidine uygun temizlik araçları seçimi ve kullanımı, iletişim ve ekip çalışması, kalite uygulamaları ve işletme prosedürleri gibi pek çok başlık altında teorik bilgiler paylaşıldı ve her kursiyerin aktif katılımının sağlandığı uygulamaya yönelik çalışmalar yapıldı.

Kursiyerlerin ilgiyle takip ederek, bire bir uygulama çalışmalarına katılıp tamamladıkları eğitimler, kursiyerlere edindikleri mesleki bilgi ve becerilerle yetkinlik kazandırmasının yanı sıra sosyal bir ortamda ekip çalışmalarına katılarak kişisel gelişimlerine de katkı sağlamıştır.


Diğer Haberler

Mutfak personeli eğitimi gerçekleştirildi 29.01.2021
Vaktini Değerlendir, Yeni Meslek Edin 29.01.2021